Blog Detail

Home/Yoga/7 dôvodov prečo si myslíme, že treba začať s jogou hneď teraz

7 dôvodov prečo si myslíme, že treba začať s jogou hneď teraz

Yoga

Veríme, že začínať niečo robiť nie je nikdy jednoduchá záležitosť. Vždy príde nejaký podnecujúci okamih, ktorý nás naštartuje. Ten moment, keď si povieme, že to chce v živote zmenu. Čo tak začať s jogou? Dnes Vám ponúkneme desať dôvodov, prečo by práve joga mala zaujať miesto v o vašom „balíčku“ životných zmien.

1. Môžete ju robiť s pivom v ruke….(žartujeme). Naša myšlienka spočíva v rovnováhe. Veci treba poňať s ľahkosťou. Všetko je o správnom rozhodovaní a v usporiadaní si myšlienok.

2. Je to dokonalá výhovorka prečo si obliecť „joga pants“ bez výčitiek.

3. Na rozdiel od ostatných fyzicky aktívnych cvičení si nemusíte umývať vlasy za každým (ak pravdaže necvičíte hot yogu)

4. Posilníte si brušné svalstvo a rovnako aj chrbtové. Vaše držanie tela sa zmení. Kto by predsa nechcel spevnené brucho a atraktívne držanie tela?

5. Existuje veľa jogových pobytov, ktoré môžete absolvovať v exotických krajinách. Nielenže prídete dokonale opálený, ale vaša myseľ a telo bude dokonale oddýchnutá.

6. Jediné čo potrebujete k cvičeniu je jogová podložka, hoci ani tá nie je nevyhnutnosťou. Pokojne by ste sa mohli presunúť do parku na pláž či na nádvorí vášho domu. Dalo by sa povedať, že ide o väčšiu výzvu a väčšej príležitosti načerpať energiu z prírody.

7. Joga vás naučí dýchať. Vnímanie vášho dychu, jeho frekvenciu vám uľahčí cvičenie, ba viac mnoho dychových techník dokážu zlepšiť váš zdravotný stav.

Na záver už len dodám: „Skúste jogu!

close

Získajte 5% zľavu na nákup!

Rada Vás budem informovať o NOVINKÁCH!

Back To Top