Blog Detail

Home/Yoga/Cesta Lektora Yogy

Cesta Lektora Yogy

Yoga

Meno: Marta Dérerová

Vek: 32 rokov

Mesto: Bratislava

Štúdium yogy:

S yogou som začala ako samouk. Na mojich prvých krokoch yogovým svetom ma inšpirovala lektorka Nicol Majou. Pod jej vedením a IQ pohyb academy som získala svoj prvý certifikát inštruktora jogy. Niekoľko doplňujúcich kurzov som absolvovala u Power yoga academy Vaška Krejčího. No najviac si cením Certifikát z Indie kde som absolvovala 200 hodinový intenzívny tréning lektora hatha yogy. Tento certifikát je zároveň certifikátom aj Yoga Alliance UK a oprávňuje ma učiť po celom svete.

Špecializácia:

Power yoga, hatha yoga, yoga pre deti, vitálna yoga. No najviac doma sa cítim v power yoge.

Profesia: vyštudované mám právo, no najviac a najradšej učím yogu.

Oblúbená farba: Milujem bielu. Lebo je farbou čistoty. Evokuje vo mne energiu ale aj pokoj zároveň. Páčia sa mi biele interiéry. Rada sa aj obliekam do bielej farby a celé to doplním mojimi ďalšími obľúbenými farbami ako je modrá, tyrkysová, petrolejová, žltá.

Nočná sova alebo ranné vtáča: V lete rada vstávam skôr a vychutnávam si raňajky na balkóne. No v zime si rada dlhšie pospím. Tak asi ani jedno

Oblúbené jedlo: Vždy som bola dobrý jedák. Možno čakáte odpoveď ,,vegetariánske jedlá,,. No nie som vegetarián, ale skúšala som sa ňou stať. Paradoxne v Indii som zistila že to veru nie je moja cesta. Yoga predsa nie je o zaieraní seba samého ale o nachádzaní a prirodzenosti. U mňa je prirodzené aby som jedla aj mäso. Najviac mi chutí Thajská kuchyňa, no domáca strava je stále mojou srdcovkou.

Nezabudnuteľné prázdniny: Jednoznačne India. No to je na ďalší článok, tak niekedy Vám o tom poviem

Milovaná kniha: Tých je viac, čítam rada a veľa. Tak len zopár: Muž, ktorý chcel byť šťastný (Laurent Gounelle), Životy minulé a budúce (Brian L. Weis), Druhý dych (Philippe Pozzo di Borgo) a samozrejme tituly o yoge.

Najšťastnejší okamžik: Narodenie syna.

Chvíle ktoré zmenili môj život: Je to každá chvíľa a každý deň.

Tajná vášeň: Ak to prezradím tak to už tajné nebude

Ak by som si mohla priať čokoľvek tak by to bolo: Veľa krát si hovorím, že jediné čo chcem je mať konečne kľud ! No to by som prišla o veľa a určite by ma to po čase začalo nudiť. Okrem zdravia a spokojnosti v rodine si prajem aby ste si zamilovali štúdio Yogin a aby sa tomuto miestu darilo.

close

Získajte 5% zľavu na nákup!

Rada Vás budem informovať o NOVINKÁCH!

Back To Top